Komerční banka

Kariérní portál

Kariérní portál KB je výsledkem úzké spolupráce mezi naší agenturou a Komerční bankou.
Jeho cílem je nejen poskytovat pracovní příležitosti, ale také budovat komunitu a podporovat vzdělávání, především pro mladou generaci.

Vedle aktuálních pracovních nabídek portál také nabízí možnosti pro kariérní růst a rozvoj v různých oblastech uvnitř Komerční banky.

Skrze Trainee program studenti vysokých škol mají unikátní možnost začít svou kariéru v bankovnictví, zatímco KB Tech Meet propojuje IT profesionály a umožňuje tak sdílet zkušenosti nejen ze světových projektů....

navrhnuto pro
Komerční banka a. s.
služby
Webdesign & IT development
Tiskoviny
Socíální média
odvětví
Bankovnictví

Navigace & informační architektura

Před zahájením vývoje bylo klíčové navrhnout strukturu a navigaci webu tak, aby uživatelé snadno nacházeli potřebné informace, které zahrnují tři hlavní pilíře portálu:
Kariéra, Trainee program a Tech Meet.

UX/UI

Menu je koncipováno tak, aby usnadňovalo navigaci mezi jednotlivými sekcemi, a díky unikátním doménám pro každou sekci je sdílení obsahu mezi nimi ještě cílenější.

kariera.kb.cz
traineeprogram.kb.cz
techmeet.kb.cz

Správa a Integrace

Při vývoji kariérního portálu jsme se zaměřili na dva hlavní aspekty:

  1. Propojení webu s externí ATS platformou Teamio od společnosti Alma Career (jobs.cz), což umožňuje jednoduchou aktualizaci a správu pracovních nabídek pro náborové specialisty.

  2. Vytvoření CMS systému na míru dle specifikací klienta, který umožňuje pohodlnou správu veškerého obsahu webových stránek.

01.
Kariérní stránky

Buďte součástí nové éry bankovnictví KB

Interaktivní platforma umožňuje uchazečům procházet a filtrovat volné pozice, ale také se seznamovat s jednotlivými týmy a objevovat možnosti kariérního růstu v nejrůznějších oblastech bankovnictví. Dozvíte zde více o benefitech a také máte možnost si poslechnout podcasty z produkce KB.

01. Homepage
/03
02. naše týmy

Týmy jsou rozděleny do samostatných stránek, kde uchazeči mohou najít veškeré potřebné informace, které nejlépe odpovídájí jejich dovednostem a zájmům.

/03
03. Ostatní Podstránky

Na podstránkách naleznete například sekci "Setkejte se s námi", kde najdete aktuální nabídku akcí, ať už se jedná o meetupy, veletrhy nebo konference, kde se s týmem KB můžete osobně potkat.

/03

02.
Trainee program

Předsudky nevedeme, fandíme osobnostem.

Trainee program je skvělou příležitostí pro studenty vysokých škol, kteří chtějí začít svou kariéru v bankovnictví. Tento program nabízí praktické zkušenosti a mentoring od zkušených profesionálů, což je klíčovým prvkem pro jejich úspěšnou budoucnost v oboru.

01. Microsite
/02
02. Online marketing & kampaně

Cílem bylo vytvořit náborovou kampaň pro studenty vysokých škol, kde jsme se zaměřili na tři klíčová sdělení: "Tvůj prostor", "Tvůj čas" a "Tvůj rozvoj". Tyto fráze nejen odrážejí potřeby a hodnoty mladé generace, ale také zdůrazňují propojení práce, studia a osobního života.

/02

03.
KB Tech Meet

Propojte se s IT profesionály a získejte know-how ze světových projektů

KB Tech Meet poskytuje prostor pro interakci mezi IT profesionály a týmem Komerční Banky, kde se sdílí know-how a zkušenosti s nejmodernějšími IT projekty a technologiemi.

01. Microsite
/02
02. Online marketing & kampaně

Na technologických meetupech máte příležitost osobně se potkat s profíky z týmu KB.

/02
Teschner® group s. r. o.

Hrušovská 3203/13A, Moravská Ostrava, 702 00 Ostrava
IČO: 02006006
DIČ: CZ02006006

(+420) 792 644 196
info@teschner.cz
pondělí – pátek, 9:00 – 17:00
GDPR

Neváhejte nás kontaktovat v jakékoli fázi vašeho projektu.