Food Hero

Společnost FoodHero se specializuje na celodenní zdravé stravování. Klíčovým prvkem pro značku je cesta k lepšímu zdraví. Díky široké nabídce programů a rozvážkou domů si získali řadu klientů.

Identita, kterou jsme pro FoodHero navrhli, na všechny tyto aspekty reaguje. Základním prvkem je kreslené logo. Jednoduchý font se zaoblenými hrany v kombinaci s ilustrací hrdiny, reprezentují zdravé a kvalitní stravování. Pro snadnější práci s logem jsme jej vytvořili ve dvou podobách: zjednodušenou verzi, využívající negativního prostoru pro digitální použití a detailnější variantu pro tisk.

Charakteristickým prvkem značky jsou lineární ilustrace rukou v různých gestech. Symbol ruky se opakovaně objevuje v celém vizuálu, avšak vždy v jiné podobě a podstatě. Díky variabilitě (tvárnosti) kreseb jsme mohly dotvarovat vzhled webových stránek, ale také vytvořit unikátní identitu celé značky. Společně s ilustracemi je charakteristická pro značku barevnost. Ta kombinuje sytě oranžovou, podporující chuť k jídlu s kontrastní fialovou a zelenou.

V rámci procesu vytváření značky jsme rovněž navrhly tiskoviny, obaly, obsah pro sociální sítě a webové reklamy.

navrhnuto pro
Food Hero
služby
Firemní identita
Webdesign
Obalový design
Tiskoviny
Socíální media
odvětví
Gastronomie
Teschner™ group s.r.o.

Hrušovská 3203/13A, Moravská Ostrava, 702 00 Ostrava
IČO: 02006006

(+420) 792 644 196
info@teschner.cz